Na izvještajno – izbornoj Skupštini Unija studenata, održanoj 24.02.2026. godine u 13:00 sati, članovi Skupštine su razmotrili i usvojili Izvještaj o radu za protekli mandatni period, te izabrali novo rukovodstvo Unije studenata.
Za predsjednika Unije studenata izabran je Amar Obradović, dok je funkciju potpredsjednice preuzela Lamija Selimović.
Na čelo Skupštine izabrana je Sabira Demirović, a za zamjenika predsjednice Skupštine imenovan je Mustafa Puljarga.
Novoizabrani predsjednik i potpredsjednica predstavili su plan rada za naredni period, a dosadašnji predsjednik Amir Čaušević zahvalio se svim članovima, saradnicima i studentima na povjerenju i podršci.
Kontakt
Univerzitet "Džemal Bijedić" u Mostaru
USRC Mithad Hujdur Hujka
Sjeverni logor, Mostar
Bosna i Hercegovina
Telefon: +387 36 281 024
Kolačići
Ova web stranica koristi kolačiće kako bi vam pružila bolje korisničko iskustvo. Nastavkom korištenja stranice, pristajete na upotrebu kolačića.